Anasayfa / Web TasarımTrabzon Web Tasarım

Web tasarım alanında gelişmiş ve deneyimli ekibimiz ile sitenizi kısa bir süre içerisinde göze hoş gelecek, kaliteli ve profesyonel bir tasarım ile teslim etmekteyiz. Bunlarla kalmayıp, web tasarım ve sitelerin işleyişi hakkında araştırma yaparak, sitenize yeni özellikler katarak, gelişmiş bir hale getiriyoruz. Güncelliğe her zaman önem veren ekibimiz, sitelerinizin de güncel kalmasını sağlıyor.  Özel sipariş edilen tasarımlar, uygun fiyatlar doğrultusunda hazırlanır. Web ekibiz prensibi de tam olarak budur. Her zaman önce müşteri memnuniyeti.
Web ekibiz, kurulduğu tarihten bu yana her zaman daha iyisini yapmaya, daha yenilikçi olmaya ve daha kaliteli olmaya odaklanmış bir yazılım firmasıdır.  Bir çok yenilikçi projede yer alan ekibimiz bu prensibi benimsemiş ve bu doğrultuda devam etmiştir. Web ekibiz bir diğer amacı da sizin bütçenize uygun tasarımlar yapmaktır. Bütçenize zarar vermeyecek tasarımlarla kalmayıp verdiğiniz ücretten de asla pişman olmayacak bir site elde edeceksiniz. Oluşturduğumuz tasarımlar sizlere ve Seo araçlarına uygun olarak tasarlanmaktadır. Yapılan tasarım süreçlerden geçer.  Tasarımın süreci ve tasarımın nasıl işlediğini, hangi dillerle yazıldığı görmek için Süreçlerimizi gözden geçirebilirsiniz.

Web Tasarım Süreçleri

Bireysel veya kurumsal olarak bize ulaştırdığınız Web Tasarım projelerini öncelikli olarak tasarım ekibimiz ile inceleyip, istenilen tasarıma göre PSD tasarımına döküp detaylı bir tasarım ortaya koyuyoruz.  Ortaya koyulan bu tasarımı öncelikli olarak sizlere sunuyor ve sizlerin onayı ile birlikte projemizin hazırlıklarına Web Tasarım ekibimiz ile birlikte son hızla başlıyoruz.
Hazırladığımız PSD tasarımını Web tasarım ekibimize sunuyoruz. Sizden HTML CSS veya HTML 5 ve CSS3 kodlamalarından isteğinize göre kodlamaya başlamak için onayınızı aldıktan sonra kodlama işlemlerine başlıyoruz.
Tasarımımız Seo Çalışmaları için uygun bir şekilde kodlanmakta olup istenilen vakitte sizlerin teslimine sunulmaktadır. İşlemlerimiz bittiği andan itibaren, tasarlamış olduğumuz projeyi size sunuyoruz. Sunulan proje gördüğünüz eksikleri veya eklenmesini istediğiniz özellikleri bize belirttiğiniz taktirde Web Tasarım ekibimiz yeniden bir inceleme doğrultusunda istenilen eksikleri ekliyor ve kaliteli bir biçimde sizin onayınıza sunuyor.  Web ekibiz ekibimiz siz onay verene kadar tasarım üzerinde oynamalar yapıp sizlere daha iyi bir şekilde projenizi sunacaktır. 

Web Tasarımda Yeniliklerimiz

Ekibimiz yeniliğe açık bir ekip olmakla birlikte her zaman daha iyi kaliteye ulaşmak için sizlere hizmet vermekte. Öncelikli hedeflerimiz doğrultusunda yola çıkan Web ekibiz, müşterilerine her zaman daha profesyonel hizmet vermekte. Web tasarım alanında gelişmiş ve gelişmeye açık olan ekibimiz kendilerini hiç durmadan donatmaktadır. İmza attığımız projelerde işlerinizi kolaylaştırmamızın ve hoşunuza giden özellikleri kullanmamızın yanı sıra çeşit çeşit yenilikleri takip edip sürekli güncel kalan tasarımlarımızı siz müşterilerimizin onayına sunuyoruz.
Bu alanda her zaman güncel kalıp, yenilikleri takip etmek gerekir. Bizi diğer tasarımcılardan ayıran en önemli de özellikte budur. Her zaman güncel yenilikler ile beraber sitenizin hitini arttıracak tasarımlar yapmaktayız. Siz memnun oldukça ekibimiz de memnun olacak ve imza atacakları projelerde daha da hırslanıp daha yeni şeyler katacaklardır. Katılan yenilikler ile beraber siteleriniz daha kullanışlı olacak ve bulunduğunuz alanda birinci sıraya çıkmanıza olanak sağlayacaktır.

 

Neden Biz?

Ekibimiz öncelikli olarak sizlerin onayı dışında hareket etmemektedir. İstekleriniz doğrultusunda hareket edip, istediğiniz tasarımı, istediğiniz şekilde tasarlamaktadır. Öncelikli hedefimiz müşteri memnuniyeti olan ekimiz ile birlikte yeniliklere her zaman açık olmaktayız. Projemiz de sitenizi kendi sitemizi hazırladığımız gibi hazırlayıp, ince dokunuşlar ile zarif hale getiren ekibimizle bunlarla da kalmayıp daha profesyonel doğrultuda hareket ederek sitenizden yüksek performans almanızı sağlamaktadır.
Tasarladığımız tasarım ile birlikte sitenizi ziyaret edenler sitenizden memnun kalacak ve kaliteli bir şekilde hazırladığımız sitenizden ayrılmak istemeyeceklerdir. Bu sayede de biz size, siz de ziyaretçilerinize daha iyi platform oluşturup hizmet edeceksiniz.
61 Yazılım sizlere bu fırsatları sunmaktadır. Daha iyi kalite, daha yenilikçi tasarım ve daha profesyonel bir site.  Müşteri memnuniyetini ön planda tutan ekimiz yaptıkları projeler ile birlikte güven müşterilerimize güven kazandırmıştır.  Kimler ile çalıştığımızı, nasıl siteler hazırladığımızı sizlerin de görmesi adına “Referanslarımız” bölümünde paylaştık. Sizler de bu sitelerimize göz gezdirerek ne kadar kaliteli ve profesyonel siteler hazırladığımızı görebilirsiniz.

 


539 311 74 21